Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Červenec 2022
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Srpen 2022
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Září 2022
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
1
So
Říjen 2022
2
Ne
Pondělí
04.07.2022
Úterý
05.07.2022
Středa
06.07.2022
Čtvrtek
07.07.2022
Pátek
08.07.2022
Sobota
09.07.2022
Neděle
10.07.2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
17:00 - 18:00
DNS
INDIVIDUÁLNÍ SKUPINA - Komplexní pohyb,funkce,držení těla
Kateřina Tučková
300
18:00 - 19:00
ALP WALKING
Jana Kočová
145
19:00 - 20:30
KELTI BASKET
PRONÁJEM PROSTOR S VYBAVENÍM I TRENÉREM
Kateřina Tučková
18:00 - 19:00
PEVNÉ BŘÍŠKO, SEXY PUPÍK :)
Kateřina Tučková
145
07:00 - 08:00
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK
Kateřina Tučková
08:00 - 09:00
ZDRAVOTNĚ-KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ
(DNS)
Kateřina Tučková
145
16:30 - 17:30
TRX
Lucie Šťáhlavská (Porcalová)
145
18:00 - 19:00
ZDRAVÁ ZÁDA
(DNS)
Kateřina Tučková
145
19:00 - 20:00
JÓGA
Šárka Podlenová
145
18:00 - 19:00
SPINNING
Lucie Šťáhlavská (Porcalová)
145
19:00 - 20:00
TABATA
Jitka Šafářová
145
19:00 - 20:00
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK
Kateřina Tučková
09:00 - 09:30
CVIČENÍ S DĚTMI
batolata - PRÁZDNINOVÁ LEKCE
Kateřina Tučková
145
3 / 15
09:45 - 10:20
CVIČENÍ S DĚTMI
chodící - PRÁZDNINOVÁ LEKCE
Kateřina Tučková
145
5 / 15
10:30 - 11:15
CVIČENÍ S DĚTMI
do 3 let - PRÁZDNINOVÁ LEKCE
Kateřina Tučková
145
4 / 15
11:30 - 12:00
CVIČENÍ S DĚTMI
miminka - PRÁZDNINOVÁ LEKCE
Kateřina Tučková
4 / 15
15:30 - 16:30
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK
Kateřina Tučková
1 / 1
17:00 - 18:00
KRUHÁČ
Kateřina Tučková
145
2 / 15
18:00 - 19:00
SPINNING
Štěpán Kánský
145
5 / 10
19:00 - 20:00
KONDIČNÍ CVIČENÍ
Jana Porcalová
145
1 / 10
18:30 - 19:30
ALP WALKING
Kateřina Tučková
145
3 / 10
08:00 - 09:00
BOSU
Lucie Šťáhlavská (Porcalová)
145
1 / 10
18:00 - 19:00
ALP WALKING
Lucia Isteníková
145
0 / 10
19:00 - 20:00
JÓGA
Vendula Jančaříková
145
2 / 15
18:00 - 19:00
SPINNING
Markéta Dudová
145
6 / 10
19:00 - 20:00
TABATA
Jitka Šafářová
145
2 / 10
18:00 - 19:00
JÓGA
Vendula Jančaříková
145
1 / 15
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)